Standrew S.A. - Transport drewna | Wielkopolska
STANDREW S.A
www.standrew.com.pl
Wybierz wersję językową:

> Uslugi-transportowe

Usługi transportowe producenta tarcicy budowlanej

Dowóz w każde miejsce

Oprócz tego, że zajmujemy się produkcją lameli dębowych i tarcicy budowlanej (w tym tarcicy jesionoweji tarcicy dębowej suchej) oraz świadczymy kompleksowe usługi tartaczne, to dodatkowo wszystko to, co zrobimy, możemy do Państwa dostarczyć dzięki świadczonym usługom transportowym. Obecnie dysponujemy samochodami o ładowności 1,5 t, 3,5 t oraz 24 t. Dodatkowo posiadamy specjalistyczny sprzęt do przewozu drewna wielkowymiarowego. Po latach zbierania doświadczenia na rynku znamy realia naszej branży. Mamy własny skład drewna, a na życzenie Klienta możemy zająć się suszeniem drewna w taki sposób, żeby ten otrzymał produktu idealnie pasujący do jego oczekiwań.

Możemy zapewnić, że każdy ładunek będzie traktowany indywidualnie i priorytetowo, dzięki czemu będą Państwo mieli pewność, że jest bezpieczny i zostanie dowieziony na czas. Standrew S. A. od wielu lat zaopatruje Klientów w najlepsze produkty tartaczne na rynku. Nasz Zakład Przemysłu Drzewnego to gwarancja jakości, rzetelności wykonania pracy i dochowania jej terminu. Jesteśmy przekonani, że odpowiednio wykonana tarcica dębowa doręczona na czas zadowoli naszych dotychczasowych i przyszłych Klientów.

Kierowcami naszych pojazdów są osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje. Przewóz drewna każdego gabarytu w przypadku nierzadko bardzo długiej tarcicy dębowej czy tarcicy jesionowej, to odpowiedzialne zadanie dla osoby, która posiada umiejętności i doświadczenie. Zachęcamy także do sprawdzenia oferty suszenia drewna i innych usług oraz produktów tartacznych, które można u nas spotkać.