STANDREW S.A
www.standrew.com.pl
Wybierz wersję językową:

> Profil-dzialalnosci

Profil działalności tartaku – Usługi tartaczne i sprzedaż tarcicy

Cechą dominującą Zakładu Przemysłu Drzewnego Standrew S.A. jest połączenie dużej wiedzy specjalistycznej oraz wieloletniego doświadczenia w branży drzewnej. Te kompetencje sprawiają, że jesteśmy tartakiem produkującym wyroby najwyższej jakości, spełniające wszelkie wymagane normy i standardy. Jako producent lameli dębowych oraz wielu innych produktów tartacznych, takich ja tarcica czy klepka podłogowa staramy się budować ofertę, która zaspokoi zapotrzebowanie klientów na tego typu produkty. Dbamy o to, by być postrzegani, jako firma nowoczesna i innowacyjna. Dlatego też systematycznie wdrażamy do działania naszego tartaku coraz to nowe technologie oparte na specjalistycznych urządzeniach zapewniających automatyzację produkcji na najwyższym poziomie.

Duża elastyczność, jaka cechuje nasz zakład, pozwala na szybkie dopasowywanie się do najnowszych trendów panujących na rynku oraz do wszystkich wymagań klienta. Bez względu na to, czy zajmujemy się przetarciem drewna, czy też suszeniem drewna, liczy się u nas przede wszystkim zaangażowanie w wykonywane zadanie. Zależy nam na tym, aby klienci, którzy podjęli współpracę z tartakiem Standrew, mogli korzystać z oferty sprzedaży drewna najwyższej jakości.

 

Usługi tartaczne

Najbardziej znani jesteśmy z produkcji lameli dębowych, ale w ofercie posiadamy znacznie więcej produktów tartacznych, w tym zarówno wspomnianą już wcześniej tarcicę bukową, dębową, jak też tarcicę jesionową. Sprzedajemy drewno okrągłe, czyli bale (dąb, buk, jesion i inne). Wykonujemy suszenie tarcicy w specjalistycznych suszarniach, zapewniających najwyższą jakość i skuteczność. W procesie produkcji używamy wyłącznie sprawdzonych maszyn i drewna najwyższej jakości. Dzięki profesjonalnemu podejściu jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć wszystkich naszych klientów.

 

Ciągły rozwój

Nasz zakład tartaczny regularnie zatrudnia nowych pracowników i poszerza park specjalistycznych maszyn. Co ważne, nie potrzebujecie Państwo specjalnego transportu drewna – jeżeli będzie potrzeba przewiezienia tarcicy dębowej suchej lub tarcicy obrzynanej, to zajmiemy się tym osobiście. Z racji tego, że na polski rynek trafia około 80% naszych wyrobów, nawiązaliśmy współprace z wieloma firmami w całym kraju, dlatego też sprawę transportu musieliśmy rozwiązać bardzo szybko.