STANDREW S.A
www.standrew.com.pl
Wybierz wersję językową:

> Firma

Wszystko o producencie drewna budowlanego

Firma Standrew S.A. to tartak z długą i bogatą historią. Został założony w 1999 roku przez Edwarda i Tomasza Stankiewiczów. Nasz tartak funkcjonuje w miejscowości Huta Szklana w Wielkopolsce. Jesteśmy producentem drewna budowlanego oraz lameli dębowych. Sprzedajemy tarcicę jesionową, dębową, bukową i sosnową, a także prowadzimy sprzedaż drewna okrągłego: dąb, buk, jesion oraz innych gatunków.

 

Poznajcie nasze możliwości

Aktualnie nasz tartak zatrudnia 50 doświadczonych pracowników. Dzięki ich umiejętnościom oraz dobrej organizacji pracy miesięczny przerób drewna okrągłego w tartaku wynosi 700-900 metrów sześciennych. 80% tej produkcji trafia na polski rynek, a pozostała część wysyłana jest do odbiorców zagranicznych, przeważnie do Niemiec i Belgii. Wśród głównych krajowych odbiorców naszych produktów tartacznych są: Barlinek Inwestycje, Tarkett Polska Sp. z o.o., Jaf Polska Sp. z o.o. oraz wiele innych firm.

 

Co nas wyróżnia?

W naszej firmie stawiamy na wartości uniwersalne, takie jak tradycja, zaangażowanie i odpowiedzialność. Bogata tradycja zobowiązuje nas do utrzymywania wysokiej jakości usług tartacznych. Zaangażowanie wszystkich pracowników w funkcjonowanie i rozwój tartaku jest widoczne na każdym kroku. Odpowiedzialność za prawidłowy przebieg produkcji i utrzymywanie najwyższych norm sprawia, że jesteśmy postrzegani na rynku, jako firma profesjonalna i rzetelna. To zaskarbiło nam szacunek wielu naszych klientów, z którymi utrzymujemy ciągły kontakt handlowy.