STANDREW S.A
www.standrew.com.pl
Wybierz wersję językową:

> Firma

Zakład tartaczny Standrew w Hucie

Poznaj naszą firmę

Standrew S.A. to zakład tartaczny, który rozpoczął swoją działalność w 1999 roku. Jego założycielami byli Edward i Tomasz Stankiewicz. Obecnie, po latach pracy na rozwój przedsiębiorstwa, nasz Zakład Przemysłu Drzewnego zatrudnia 50 osób, a w czasie świadczonych przez miesiąc usług tartacznych przerabia około 700-900 m³ drewna okrągłego. Zdecydowana większa część sprzedaży drewna (nawet 80%) odbywa się na rynku krajowym. Produkty tartaczne trafiają do takich podmiotów gospodarczych jak Barlinek Inwestycje, VOX Industrie oraz innych wiodących firm z rynku tradycyjnego i zachodniego.

Każdy pracownik naszego zakładu tartacznego posiada nie tylko dużą wiedzę specjalistyczną, ale także bogate doświadczenie zawodowe. Zarówno produkcję lameli dębowych, jak i suszenie drewna oraz inne działania wykonujemy z zastosowaniem najnowszej technologii i zaawansowanej automatyzacji procesów. Dzięki wysokim kompetencjom jesteśmy w stanie bardzo szybko dostosować dany produkt do panujących obecnie na rynku tendencji, jednocześnie stale oferując wysoką jakość każdego wyrobu. Wszystkie produkty tartacznewykonujemy wyłącznie z solidnych drzew – dębu, jesionu i buku.

W naszym przedsiębiorstwie bardzo ważne są tradycja i zaangażowanie. Dzięki konsekwencji w prowadzeniu Zakładu Przemysłu Drzewnego, obecnie możemy się pochwalić licznym gronem zadowolonych ze świadczonych usług klientów. Przy użyciu produktów tartacznych Standrew powstało już wiele przedmiotów.