STANDREW S.A
www.standrew.com.pl
Wybierz wersję językową:

Usługi transportowe producenta tarcicy budowlanej

Dowóz w każde miejsce

Oprócz tego, że zajmujemy się produkcją lameli dębowych i tarcicy budowlanej (w tym tarcicy jesionowej i tarcicy dębowej suchej) oraz świadczymy kompleksowe usługi tartaczne, to dodatkowo wszystko to, co zrobimy, możemy do Państwa dostarczyć. Oferujemy usługi transportowe. Obecnie dysponujemy samochodami o ładowności 1,5; 3,5 oraz 24 tony. Dodatkowo posiadamy specjalistyczny sprzęt do przewozu drewna wielkowymiarowego. Po latach zbierania doświadczenia na rynku znamy realia naszej branży. Mamy własny skład drewna, a na życzenie klienta możemy zająć się suszeniem drewna w taki sposób, żeby ten otrzymał produktu idealnie pasujący do jego oczekiwań.

Możemy zapewnić, że każdy ładunek będzie traktowany indywidualnie i priorytetowo, dzięki czemu będą Państwo mieli pewność, że jest bezpieczny i zostanie dowieziony na czas. Standrew od wielu lat zaopatruje klientów w najlepsze produkty tartaczne na rynku. Nasz Zakład Przemysłu Drzewnego to gwarancja jakości, rzetelności wykonania pracy i dochowania jej terminu. Jesteśmy przekonani, że odpowiednio wykonana tarcica dębowa doręczona na czas zadowoli klientów.

Kierowcami naszych pojazdów są osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje. Przewóz drewna każdego gabarytu w przypadku nierzadko bardzo długiej tarcicy dębowej czy tarcicy jesionowej, to odpowiedzialne zadanie dla osoby, która posiada umiejętności i doświadczenie. Zachęcamy także do sprawdzenia oferty suszenia drewna i innych usług oraz produktów tartacznych, które można u nas spotkać.