STANDREW S.A
www.standrew.com.pl
Wybierz wersję językową:

Profil usług tartacznych Standrew

Produkcja lameli i suszenie drewna

Oferta Zakładu Przemysłu Drzewnego Standrew S.A. to połączenie dużej wiedzy specjalistycznej i doświadczenia producenta lameli dębowych i wielu innych produktów tartacznych. Systematycznie wdrażamy do działania naszej firmy specjalistyczne urządzenia gwarantujące automatyzację produkcji na najwyższym poziomie. Duża elastyczność usług tartacznych to dla klienta gwarancja, że jesteśmy w stanie dostosować się do trendów obowiązujących na rynku. Bez względu na to, czy zajmujemy się przetarciem drewna, czy też suszeniem drewna, liczy się u nas przede wszystkim zaangażowanie w wykonywane zadanie. Zależy nam na tym, aby klienci ufający Standrew mogli korzystać z oferty sprzedaży drewna najwyższej jakości.

Ciągły rozwój

Nasz zakład tartaczny regularnie zatrudnia nowych pracowników i poszerza park specjalistycznych maszyn. Co ważne nie potrzebujecie Państwo specjalnego transportu – jeżeli będzie potrzeba przewiezienia tarcicy dębowej suchej lub tarcicy obrzynanej, to zajmiemy się tym osobiście. Z racji tego, że na polski rynek trafia około 80% naszych wyrobów i nawiązaliśmy współprace z wieloma firmami w całym kraju, sprawę transportu musieliśmy rozwiązać bardzo szybko.

Głównie jesteśmy znani jako producent lameli dębowych, ale w ofercie posiadamy znacznie więcej produktów tartacznych, w tym wspomnianą już tarcicę dębową, bukową, jak również tarcicę jesionową. Oferujemy sprzedaż drewna najwyższej jakości. Do tego używamy wyłącznie sprawdzonych maszyn i solidnych drzew. Dzięki profesjonalnemu podejściu jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć klientów zakładu tartacznego.